Lasin paigaldada autole stereo ja aknad toonida. Olen väga rahul Teie firma tehtud tööga! Olen ennemgi käinud ja pole mitte kunagi pidanud pettuma! Lisaks on väga hea mulje jätnud alati viisakas ja soe suhtumine klienti. Tegemist on väga vastutulelike inimestga!! Kellel vähegi on soov autole paigaldada midagi mida "Mugav Auto" pakub, siis soovitan küll seda firmat. Oleks selliseid firmasid rohkem... Suur tänu Sulle Vadim ja Sinu meeskonnale! :)
Peeter K, Audi A4

Näita kogu tagasisidet

Olen lasknud paigaldada Teie juures autole immo, alarmi, Webasto. Kõigil kolmel korral oli teenindus kiire ja korralik.Pühenduti 100 % kliendile. Ja likvideeriti isegi üks kütuseleke ehk siis tehti töö ,mis pole üldse Teie töö.Te ei öelnud mulle, et see pole meie töö ja kogu lugu! See oli suur vastutulek ja viisakus.Samas oli see ka Teie aeg, mis maksab tänapäeval palju! See jääb meelde eluksajaks! Nüüd on autol kütusevoolikud vahetatud. Tegite oma firmale POSITIIVSET reklaami ja juba olen Teie firmast rääkinud ka teistele. Kes oli huvitatud alarmist, kes ka Webastost. Ise soovin veel Teie juures teha paar tööd (korralik stereo, mis ei mõnita kõrva ja see karterikaitse!). Kirss tordil oli, et
ooteajal pakkusite klendile veel tasuta kohvi ja seda veel mitu korda. Soovin Teie firmale pikka iga, palju häid kliente ja palju tööd! Aitäh!

Peeter Koger, Audi 80

Näita kogu tagasisidet

Bassikõlarid

 

Sõbrad, me ei paku teile lihtsalt võimsat bassi, me valime sellise bassikõlari, mis ei rahuldaks teid vaid võimsuse, vaid ka heli ja hinna poolest. Allpool on toodud 7 standardset komplekti, mida me kõige sagedamini paigaldame oma töökojas. Oleme püüdnud pakkuda väikseimat hinda 1W võimsuse eest. Millise komplekti te ka ei valiks, ei pea te pettuma, sest saate praeguseks parima hinna ja kvaliteedi suhtega heli.

Kas võrdleme? 

Igal juhul on meie võimalused palju laiemad ja me võime alati pakkuda teile midagi erilist. Lihtsalt küsige meilt personaalset pakkumist!

Erilahendus: Sisseehitatud bassikõlar


Meie firmalahendus, kui peidame võimsa bassikõlari tiiva sisse, istme või põranda alla ja peaaegu ei vähendagi ruumi. Super populaarne lahendus premium-klassi autodele, kuna selline paigutus võimaldab säilitada ka pagasiruumi originaalse välimuse.

Küsige meilt personaalset pakkumist!

Lähemalt...

XS-Komplekt: Aktiivne bassikõlar - 150W


Väike, aga tubli! Originaalsüsteemi hea ja odav täiendus, kui bassi jääb lihtsalt väheks. Parima tulemuse saavutamiseks paigaldatakse esiistme alla. Sageli paigaldatakse komplektis meie audiosüsteemiga Premium.

Võimsus: 150W RMS / 500W MAX

Hind koos paigaldusega 250€

Lähemalt...

S-Komplekt: Aktiivne bassikõlar - 300W


Vääriline ja üpris odav 300-400W bassikõlar sisseehitatud võimendiga. Saate hea bassi ja mõistliku võimsuse üsna väikse hinna eest.

Võimsus: 400W RMS / 1000W MAX


Hind koos paigaldusega 10", 300W - 290€
Hind koos paigaldusega 12", 400W - 310€

Lähemalt...

M-Komplekt: Bassikõlar + Võimendi - 600W


Kõige populaarsem on meil komplekt. Võimendi ja bassikõlar paigaldatakse eraldi teineteise peale. Bassikõlariga korpust on lihtne lahti ühendada ja pagasiruumist eemaldada. Bassikõlar on arvestatud võimsusele 600W RMS ja see on võimsuse tase, millega saate tõepoolest kuulata muusikat valjult!

Võimsus: 600W RMS / 1500W MAX

Hind koos paigaldusega 8", 600W - 390€
Hind koos paigaldusega 10", 600W - 390€
Hind koos paigaldusega 12", 600W - 410€

Lähemalt...

L-Komplekt: Bassikõlar + Võimendi - 900W


Veel valjem ja veel võimsam! See on 12“ bassikõlar võimsusega 900W RMS, mis paigaldatakse vaikimisi korpusesse koos inverteriga, et saada veel võimsam ja energilisem bass! Selle komplekti jaoks võime samuti valmistada korpuse auto järgi individuaalse projekti alusel ja 2 subwooferiga!

Võimsus: 900W RMS / 2500W MAX

Hind koos paigaldusega standardses korpuses 12“ - 550€

Lähemalt...

XL-Komplekt: Bassikõlar + Võimendi - 1500W


Kui bassi on alati vähe! Lihtsalt super võimas bassikõlar 1500W RMS hea võimendiga! Sobib ainult tõelise võimsuse andunud fännidele. Selle bassikõlari jaoks projekteerime ja valmistame spetsiaalselt teie autole sobiva korpuse. Pigistame sellest maksimumi välja!

Võimsus: 1500W RMS / 4500W MAX

Hind koos paigalduse ja teie autole sobiva korpuse valmistamisega 12", 1500W - 890€
Hind koos paigalduse ja teie autole sobiva korpuse valmistamisega 15", 1500W - 990€

Lähemalt...

XXL-Komplekt: Bassikõlar + Võimendi - 2500W


Ebareaalne MONSTRUM! 2500W RMS! Ainult tõelistele fännidele maksimaalselt võimsat bassi!Kui me testime seda bassikõlarit oma töökojas, siis teise korruse kontoris lauad lausa hüppavad! Kui olete inimene, kellel peab kõike olema maksimaalselt – on see teie valik ja kogu lugu!

Võimsus: 2500W RMS / 7500W MAX

Hind koos paigalduse ja teie autole sobiva korpuse valmistamisega 12", 2500W - 1290€
Hind koos paigalduse ja teie autole sobiva korpuse valmistamisega 15", 2500W - 1390€

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile