Tänan.Teenindus on väga meeldiv ja töö on hea ja kvaliteetne.
Markko Mustonen, Toyota Corolla Verso
http://flic.kr/s/aHsjyUnWFd

Näita kogu tagasisidet

Paindlik ja abivalmis teenindus, kiire reageerimisaeg, head tooted (Thule)
Silver Kalve

Näita kogu tagasisidet

Audiosüsteemid - Autosound Ateljee


Mis on tähtsam? Kas kõlari kaitsevõrgu alla kirjutatud nimi või või kõla
, mis paneb sipelgad üle selja jooksma? Ja kui teile on tähtsam emotsioon, aga mitte tükk rauda - tulge meie Ateljeesse!
Audiosüsteem, nagu hea ülikondki, peab olema õmmeldud taljesse. Te leiate meilt nii standardlahendused kui ka unikaalse, ainult teile sobiva kõla, kuna me teame, mida ja kuidas teha, et kutsuda teil välja emotsioonidetulva!

Vaadake kindlasti ka: Blam Audio - Live-Kontsert teie autos

Valige üks allolevatest lahendustest:

PREMIUM audiosüsteem

,Ja kas teil pole peale seda kui olete autoga juba mõnda aega sõitnud, tekkinud mõtet: “Kui siin oleks veel Premium audiosüsteemi komplekt, siis oleks kõik eriti vahva!

Nüüd on teil võimalus rõõmustada end teel olles Premium klassi heliga ja seda mõistliku hinna eest. Jätke auto üheks päevaks meile ning te ei tunne oma auto kõla enam äragi!

Praegu süsteemi hind on kõigest – 690€

Lähemalt...

Audiosüsteem PREMIUM PLUS

2 x võimsam, 2 x rohkem emotsioone, 2 x rohkem naudingut!
Suurendage Premiuem audiosüsteemi võimsust 2 korda.

Säilitate originaalse peaseadme, auto välimus ei muutu, kuid heli muutub tundmatuseni! Praegu on see meie klientide seas kõige populaarsem lahendus.

Hind koos paigaldusega – 790€

Lähemalt...

Audiosüsteem Premium BMW-le

Vahetage oma tavaline BMW audiosüsteem Premium-klassi süsteemi vastu! Mõistliku hinna eest parendame oluliselt nii heli kvaliteeti kui võimsust!


See on spetsiaalselt BMW-le välja töötatud kahe lisavõimendi ja kõrgema klassi kõlariga süsteem originaalseadme juurde. Me ei muuda väliselt midagi, lihtsalt lisame teile naudingut!

Hind koos paigaldusega – 890€ 790€ 

Lähemalt...

Autoaudio süsteem DARK POWER

Veel valjemalt, veel võimsamalt! Või piirideta heli!
Te tahaks väga väljuda klubist või kontserdisaalist, istuda autosse ja kuulata muusikat sama jõuliselt ja kvaliteetselt! Me valmistasime teile ette meie firma süsteemi DARK POWER!

Me peidame suure võimsuse teie autosse nii, et täielikult säilitada selle funktsionaalsus.

Hind koos paigaldusega 1590€

Lähemalt...

Teie individuaalselt projekteeritud süsteem

Meie Ateljee on ideaalne koht, kus te koostate just sellise audiosüsteemi, nagu te seda endale ette kujutate! Alates kõige pisemast kõladetailist täisfunktsionaalsuseni ja auto välimuseni. Kuidas see välja näeb?
Ateljee on koht, kus riideid õmmeldakse figuuri järgi. Just seetõttu istub tellimuse järgi õmmeldud rõivas teile selga nagu valatud.
Teie positiivsete emotsioonide ohjamiseks on samuti vajalik unikaalne lähenemine. Siin pole standardvalemit. See, mis on hea teie naabrile, tekitab teile peavalu ja see ei tähenda, et te muusikast midagi ei mõistaks! 

Lähemalt...


 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks