Eestis harva esinev hea klienditeenindus ja hooliv suhtumine, töö tehti ära lubatud ajaga, kvaliteediga saab rahule jääda. Võimalike väljatulevate muredega julgustati kohe tagasipöörduma, et saaks kõrvaldada. Tööks oli müraisolatsioon, Standard pakett.
Tanel T. Škoda Octavia III

Näita kogu tagasisidet

Siiani olen käinud kolme oma autoga. Tehtud on nii klaaside toonimist, alarmi paigaldust kui tehaseraadio asendamist järelturu tootega. Kliendiga suhtlemine on alati professionaalne, personaalne ja meeldiv. Tulen hea meelega tagasi. Aitähh
Erik Hoffart, Buick

Näita kogu tagasisidet

Silent Coat Müraisolatsioon

 
Igat autot saab täiustada ja mugavamaks muuta. Müraisolatsioon või mürasummutus on suurepärane lahendus, et minimaalse investeeringuga istuda jälle uude autosse, kus midagi ei kriuksu, ei kolise ning sõidu ajal on üksteisega võimalik rahulikult rääkida, mitte karjuda!

Kui te aga katsetate müügisalongis uut autot ning kõik on hästi ja kõik meeldib ja te olete temasse peaaegu armunud, tuleb proovisõidul välja, et autos on palju müra ja see müra ei lisa ilmselt mugavustunnet? Kas tõesti tuleb autost loobuda?

Mitte mingil juhul! Lisaisolatsioon müra summutamiseks lahendab selle probleemi. Võtke meiega ühendust, rääkige, milline müra teid häirib ja me aitame teid kindlasti!

Me oleme välja töötanud teie jaoks mõned paketid, mis tagavad nõutava tulemuse.
Näiteks, kui te üritate mürasummutise standardpaketti odavamaks muuta, võite saada kehva tulemuse või pole müraisolatsioonist üldse mingit efekti. Just seetõttu oleme lõpetanud odavamate pakettide pakkumise.
Valige see, mis tegelikult töötab!


Meie soovitus müraisolatsiooni paketi valikuks:
- Kui põhimõteliselt teid autos kõik rahuldab, muid tahaks teha natuke vaiksemaks - valige Classic pakett sõiduks linnas ja Comfort Plus sagedasteks sõitudeks maal.
- Kui Teid ei rahulda müra autos ja see häirib teid, siis valige Premium.

Müraisolatsioonipakett CLASSIC

Kui te sõidate autoga enamasti linnas, on see teie pakett. Classic pakett lahendab nüüdisaegse keskklassi auto põhiprobleemid. Selle paketi paigaldamisel töötleme pagasiruumi kuni tagumise istmereani, kaasa arvatud tagatiivad, uksed, kapott ning esitiivad ja rattakoopad. Valides selle paketi, parendate te auto audiosüsteemi kuuldavust, kõrvaldate uksepolstrite plärina ja vähendate märgatavalt salongi tungivat taga rataste müra, samuti muutub veermiku töö palju pehmemaks ja mugavamaks.

Paketimaksumus — 795 €

Lähemalt...

Müraisolatsioonipakett PREMIUM

Kas auto on teile eneseväljendusvahendiks? Te kohendate seda vastavalt oma vajadustele? Sellisel juhul on mürasummutuspakett Premium mõeldud just teile! See pakett on projekti realiseerimiseks kuluva mürasummutusmaterjali kompromissitu kasutamine. See pakett sisaldab vaid meie parimaid, aastatepikkuse praktikaga välja töötatud töövõtteid ja teadmisi. Me pöörame tähelepanu ja töötleme põhjalikult läbi kõik teie märkused auto kohta.

Paketi maksumus alates 1590 €

Lähemalt...


Teie masinasse paigaldatakse kombinatsioon nüüdisaja kõige tõhusamatest mürasummutusmaterjalidest Silent Coat.
Selles on 2-3 kihti, millel on erinevad omadused. Metall kaetakse vibratsioonisummutus- ning seejärel mürasummutuskihiga. Ainult selline kombinatsioon annab hea efekti.

Millise tulemuse annab siis täielik müraisolatsioon?

1. Peaaegu täielikult kaob tagarataste müra 
2. Märgatavalt väheneb möödasõitvate masinate tekitatud müra.
3. Suure kiirusega sõidul kaob katuselt ja põrandalt kostev undamine.
4. Pisut sumbub mootori müra.
5. Eest kostev teemüra muutub vaiksemaks.
6. Tunduvalt väheneb tühikäigul töötava mootori tekitatud vibratsioon.
7. Auto muutub ebatasasel teel pehmemaks, kaovad aukudest saadud löögid.
8. Tunduvalt pareneb auto audiosüsteemi kuuldavus, bass muutub täpseks ja dünaamiliseks.
9. Kaovad salongi plastdetailide tekitatud kriginad.
10. Uksed sulguvalt pehmelt, ilma klõmmuta.
Meie firma tegeleb müraisolatsiooniga professionaalsel tasemel juba alates 2001 aastast. Praegu oleme me autode mürisolatsiooniga tegelevate firmade hulgas Eestis kogenuim. Kui auto müraisolatsioon on tehtud meil, on teil alati vastav garantii ning ükski teie märkus ei jää tähelepanuta.

Mis võiks olla tähtsam kindlast partnerist, kellel on enam kui 10-aastane töökogemus?

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks