Jätke palun arvamus meist!


Kuidas hindasid meie klienditoe töö viimased 100 kliendid

Kui soovite teada saada kuidas see töötab, saatke meile päring!

1 2 3   > >>

Jari Kallioniemi, Renault Scenic

Useampaan autoon on asennettu hinauskoukku vuosien mittaan. Hyvää työtä, hinnat kohdallaan ja erinomaista palvelua. Vahva suositus!

Lauri R. Skoda Superb

Nagu ikka töö kiire ja korralik.

Geit Matsi, Ford s max

Paigaldati kärukonks. Jäin väga rahule. Sõbralik teenindus ja kiire töö.

Karl-Eerik J, BMW 420d 2016

Lasin paigaldada teisaldatava kärukonksu. Väga kiire ja põhjalik eelne teenindus/selgitus ning tundub, et ka väga korralik teostus. Pärast õpetati kuidas toode toimib. Soovitan.

Imre P, Renault Trafic

Paigaldati konks ja uus helisüsteem ,mis parem kui lootsin.Hind oli parim ja teenindus 5+

Janno Kikas

Olen teenindusega väga rahul!

Artur R. Toyota Rav4 2019

Kvaliteetne töö ja õppinud meistrid! Müraisolatsioon ning klaaside toonimine teostati suurepäraselt. Hooliva suhtumisega ettevõte, soovitan kõikidele!

Peeter K, Audi A4

Lasin paigaldada autole stereo ja aknad toonida. Olen väga rahul Teie firma tehtud tööga! Olen ennemgi käinud ja pole mitte kunagi pidanud pettuma! Lisaks on väga hea mulje jätnud alati viisakas ja soe suhtumine klienti. Tegemist on väga vastutulelike inimestga!! Kellel vähegi on soov autole paigaldada midagi mida "Mugav Auto" pakub, siis soovitan küll seda firmat. Oleks selliseid firmasid rohkem... Suur tänu Sulle Vadim ja Sinu meeskonnale! :)

Olev Toom, Mazda3

Lasin paigaldada augusti alguses mazda 3-le kärukonksu ja paar nädalat hiljem tagumised parkimisandurid. Teenindus ja suhtlemine väga heal tasemel .

German Didenko

Olen olnud 2 aastast lojaalne klient, kunagi pole olnud probleeme. Klienditeenindus on meeldiv, õhkkond sõbralik. Töö alati korralik. Kuna ise ei ela enam Eestis, siis vahepeal helistan ja panen hoolduse ajad sama päev- alati tullakse vastu ja leitakse sobiv lahendus mõlema poole jaoks.  Meistrimehed on targad, kui mingeid küsimusi, siis alati vastatakse.  Kindlasti tulen tagasi, nii hooldusesse või ka uue autoga, kui gaasiseade vaja paigaldada. 

Meister on tavaliselt tegelnud minu autoga, teeb super tööd!

Super koht!!

1 2 3   > >>

 


security image

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks