Lasin paigaldada karterikaitsme. Aega võttis esialgsest lubatust 30 min rohkem. Aga töö tundus korralik ja teenindajad on sõbralikud.
Jüri Tali, Toyota RAV4

Näita kogu tagasisidet

Püsikiirusehoidja LITEON

Püsikiirusehoidja on süsteem, mis ilma teie abita hoiab automaatselt etteantud kiirust. See on teie parim abiline siis, kui sõidate pikki vahemaid. Teil pole enam vaja kogu tee hoida jalga gaasipedaalil ning te olete kindlustatud juhusliku kiiruseületuse eest. Püsikiiruse hoidja jätab meelde auto kiiruse sisselülitushetkel ning hoiab seda, lisades gaasi tõusudel ja vähendades langustel.

Kiirendage auto vajaliku kiiruseni, lülitage seade sisse ja võtke jalg gaasipedaalilt. Puldi ja juhthoovaga saate kiirust lisada või vähendada.
Püsikiirusehoidik lülitub kohe välja, kui vajutate piduri- või siduripedaali.

Püsikiirusehoidja LITEON võimaldab:

1. Hoida püsikiirust, sõltumata tõusudest või langustest.
2. Fikseerida kiirus ühe nupuvajutusega.
3. Muuta sujuvalt või astmeliselt kiirust puldi või juhthoovaga.
4. Lülitada püsikiirusehoidja välja ühe nupu-, siduri- või piduripedaalivajutusega.
5. Valida salvestatud kiirust nupuvajutusega (ainult juhthoovaga CM35).

Püsikiirushoidja LITEON AP900 C

LITEON AP900С on täiselektrooniline püsikiirusehoidja, mis ühendatakse auto elektrisüsteemiga ja millega juhitakse auto kiirust.

Peale püsikiiruse hoidmise võimaldab LITEON AP900С kontrollida ka kiiruse ületamist. Iga kord, kui auto ületab näiteks kiiruse 90 km/h, annab seade helisignaali. Kiiruse ületamise saab ka keelata, sellisel juhul blokeerib püsikiirusehoidja LITEON AP900С kiiruse edasise tõusu, sõltumata sellest, kas ta on sisse lülitatud või mitte.

Maksumus koos paigaldusega 489 eurot 

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks