Lasin tagumise klaasi ära toonida ja premium plus helisüsteem. Töö kiire ja korralik ning väga rahul. Kuna tihti on päevi mil peab mitmeid tunde autoroolis olema siis on muusika väga tähtis mis sõidu meeldivamaks muudab.


Heiki H, Mazda 6 2017

Näita kogu tagasisidet

Olen lasknud paigaldada Teie juures autole immo, alarmi, Webasto. Kõigil kolmel korral oli teenindus kiire ja korralik.Pühenduti 100 % kliendile. Ja likvideeriti isegi üks kütuseleke ehk siis tehti töö ,mis pole üldse Teie töö.Te ei öelnud mulle, et see pole meie töö ja kogu lugu! See oli suur vastutulek ja viisakus.Samas oli see ka Teie aeg, mis maksab tänapäeval palju! See jääb meelde eluksajaks! Nüüd on autol kütusevoolikud vahetatud. Tegite oma firmale POSITIIVSET reklaami ja juba olen Teie firmast rääkinud ka teistele. Kes oli huvitatud alarmist, kes ka Webastost. Ise soovin veel Teie juures teha paar tööd (korralik stereo, mis ei mõnita kõrva ja see karterikaitse!). Kirss tordil oli, et
ooteajal pakkusite klendile veel tasuta kohvi ja seda veel mitu korda. Soovin Teie firmale pikka iga, palju häid kliente ja palju tööd! Aitäh!

Peeter Koger, Audi 80

Näita kogu tagasisidet

Vahetage juhtseade 

Teie auto audiosüsteemi juhtseade ei rahulda mitte kuidagi moodsa inimese vajadusi. Seal pole ei navigatsioonivõimalust, käed vaba süsteemi, see ei juhi basskõlarit ning tänapäeval nii vajalikku USB-sisendit seal ka pole! Tahaks kuulata kas või CD-sid, aga autos on ainult noaaegne kassetimängija. See pole mingi probleem - meil on suur valik juhtseadmeid. Tulge katsuma, kuulama ja vaatama.

Meilt leiate ainult usaldusväärsete tootjate universaaljuhtseadmed. Meie salongis on esindatud sellised tootjad nagu ALPINE, KENWOOD, PIONEER ja CLARION: kõige lihtsamast mudelist, millega välja vahetada katkine magnetoola, kuni täisfunktsionaalsete multimeediajaamadeni.
Külastage meie e-poodi ja tehke oma valik!


Tänapäeval on paljudele autodele välja töötatud spetsiaalsed multimeediakeskused. Need paigaldatakse originaaljuhtseadme asemele, olenemata sellest, kui keerulise seadmega on tegu.
Uue põlvkonna multimeediakeskused tehakse spetsiaalselt konkreetsele automargile, nad kordavad originaalseadme kuju ja plastiku värvi ning keegi ei ütle kunagi, et olete auto interjööris midagi vahetanud. Seejuures saate kohe mitmed eelised ja nimelt:
1. Kõrglahutusega HD-klassi suur ekraan.
2. GPS-navigatsioon koos täieliku kaardikomplektiga.
3. Kõikide videovormingute tugi ja vaatamisvõimalus.
3. Kõikide audiokandjate tugi - CD, USB, iPod.
4. Bluethooth´i toega häälside telefonile.
5. Võimalus ühendada tagurduskaamerat.
6. Võimalus ühendada ja vaadata DigiTV-d.
7. Võimalus paigaldada monitorid tagaistujatele ilma täiendavat DVD-mängijat ühendamata. Siis saavad tagaistujad vaadata DVD-lt filmi ja teie nautida muusikat USB-seadmest ja kasutada peaekraanil navigatsioonisüsteemi.
Niisiis on kosmosetehnoloogia kättesaadav ka teile! Küsige oma automargile personaalset pakkumist! 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile