Lasin paigaldada autole stereo ja aknad toonida. Olen väga rahul Teie firma tehtud tööga! Olen ennemgi käinud ja pole mitte kunagi pidanud pettuma! Lisaks on väga hea mulje jätnud alati viisakas ja soe suhtumine klienti. Tegemist on väga vastutulelike inimestga!! Kellel vähegi on soov autole paigaldada midagi mida "Mugav Auto" pakub, siis soovitan küll seda firmat. Oleks selliseid firmasid rohkem... Suur tänu Sulle Vadim ja Sinu meeskonnale! :)
Peeter K, Audi A4

Näita kogu tagasisidet

Olen teenindusega väga rahul!
Janno Kikas

Näita kogu tagasisidet

Vahetage juhtseade 

Teie auto audiosüsteemi juhtseade ei rahulda mitte kuidagi moodsa inimese vajadusi. Seal pole ei navigatsioonivõimalust, käed vaba süsteemi, see ei juhi basskõlarit ning tänapäeval nii vajalikku USB-sisendit seal ka pole! Tahaks kuulata kas või CD-sid, aga autos on ainult noaaegne kassetimängija. See pole mingi probleem - meil on suur valik juhtseadmeid. Tulge katsuma, kuulama ja vaatama.

Meilt leiate ainult usaldusväärsete tootjate universaaljuhtseadmed. Meie salongis on esindatud sellised tootjad nagu ALPINE, KENWOOD, PIONEER ja CLARION: kõige lihtsamast mudelist, millega välja vahetada katkine magnetoola, kuni täisfunktsionaalsete multimeediajaamadeni.
Külastage meie e-poodi ja tehke oma valik!


Tänapäeval on paljudele autodele välja töötatud spetsiaalsed multimeediakeskused. Need paigaldatakse originaaljuhtseadme asemele, olenemata sellest, kui keerulise seadmega on tegu.
Uue põlvkonna multimeediakeskused tehakse spetsiaalselt konkreetsele automargile, nad kordavad originaalseadme kuju ja plastiku värvi ning keegi ei ütle kunagi, et olete auto interjööris midagi vahetanud. Seejuures saate kohe mitmed eelised ja nimelt:
1. Kõrglahutusega HD-klassi suur ekraan.
2. GPS-navigatsioon koos täieliku kaardikomplektiga.
3. Kõikide videovormingute tugi ja vaatamisvõimalus.
3. Kõikide audiokandjate tugi - CD, USB, iPod.
4. Bluethooth´i toega häälside telefonile.
5. Võimalus ühendada tagurduskaamerat.
6. Võimalus ühendada ja vaadata DigiTV-d.
7. Võimalus paigaldada monitorid tagaistujatele ilma täiendavat DVD-mängijat ühendamata. Siis saavad tagaistujad vaadata DVD-lt filmi ja teie nautida muusikat USB-seadmest ja kasutada peaekraanil navigatsioonisüsteemi.
Niisiis on kosmosetehnoloogia kättesaadav ka teile! Küsige oma automargile personaalset pakkumist! 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile