Sõbrad, hakkame mängima! Me pakume registreerida meie kliendiks aga meie hakkame igal nädalal välja loosima oma super-puper PREMIUM klaaside toonimise. Ja nii, kuni erakorralise olukorra lõpuni.

Meie kliendid räägivad, et ei ole kunagi keegi hoolinud nendest paremini kui meie. Kui olete autoomanik, on nüüd parim aeg saada meie potentsiaalseks ja lojaalseks kliendiks. Teil on alati võimalus saada meilt eritingimusi, olla meiega ühenduses ja olla esimene, kes saab meie häid pakkumisi ja ideid mugavuse ja turvalisuse parandamiseks autos.

Kampaanias osalemise tingimused on väga lihtsad:

 

  1. Peate täitma allpool oleva vormi ja registreeruma Mugav Auto lojaalseks kliendiks. 
  2. Peate saama fänniks meie Facebooki lehel facebook.com/mugavauto

Loosimine viiakse läbi juhuslikkuse meetodil Service random.org kaudu kõigi osalejate vahel, kes vastavad mõlemale tingimusele. Igal nädalal osalevad loosimises nii uued kui vanad osalejad. See tähendab, et mida varem registreerute, seda rohkem on teil võimalusi tasuta klaaside toonimist võita, kuna osalete loosimises igal nädalal kuni kampaania lõpuni.

Eritingimused:
  1. Kampaania kestab 1. aprillist 2020 kuni erakorralise olukorra ametliku lõppemiseni Eestis.
  2. Loositakse Premium klaaside toonimine, välja arvatud esiuste klaasid ja esiklaas
  3. Võidetud teenuse saate ära kasutada ja tasuta toonimist teha hiljemalt 30 päeva pärast eriolukorra lõppu.
  4. Kampaania võib olla täielikult peatatud või tühistatud täieliku karantiini kehtestamise ja vaba liikumise keelamise korral.
  5. Loosimine toimub minimaalse osalejate arvuga 100 inimesest.
  6. Meil on õigus keelduda tasuta klaaside toonimisest kui teie auto on oma keerukuse tõttu kantud meie musta nimekirja. See on näiteks VW Phaeton, Mercedes Benz W124 universaal ja mõned teised. Juhul kui te võidate, kuid ei ole võimalik teie autole teenust osutada, saate tasuta toonimise sertifikaadi, mille saate edastada näiteks mõnele oma tuttavale.


Registreeri ja võida:

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile