Klienditeenindus vastas minu küsimustele kiirelt ja täpselt.Lasin paigaldada tagumised parkimisandurid ja handsfree. Töö kiire ja kvaliteetne!
Margo B. Ford Focus

Näita kogu tagasisidet

Töö kiire ja kvaliteetne, teenindus viisakas, hind mõistlik!
Margus Merelaid

Näita kogu tagasisidet

Videoregistraator Neoline Wide S31

 

NEWOLINE Wide S31 on vaid veidi suurem kui tikutoos ja seetõttu ei ärata ta tähelepanu, näiteks parklas.

Videosalvestuse kõrge kvaliteet, väikesed mõõtmed ja jõukohane hind. Suurepärane valik, kui otsite odavapoolset ja töökindlat videoregistraatorit.


Full HD

KÕRGE KVALITEEDIGA VIDEO

NEOLINE Wide S31 video kõrge detailiseeritus ja kvaliteet tagatakse võimsa protsessoriga Novatek ja sensoriga SONY. NEOLINE Wide S31 salvestab video Full HD 1920*1080 resolutsiooniga ja 30 kaadrit sekundis.


CPL FILTER

ELKIMISVASTANE FILTER

NEOLINE Wide S31 objektiivi peal on helkimisvastane filter. See vähendab päikesehelki, klaasi peegeldust videosalvestisel ja parandab oluliselt kujutise kontrastsust.


WDR

PAREM KONTRASTSUS

Tänu funktsioonile WRD tagab NEOLINE Wide S31 kujutise kõrge kvaliteedi ereda päikesevalgusega ja tingimuste järsu muutuse korral, näiteks tunnelist väljumisel.


Wide Angle

LAI VAATENURK 140°

NEOLINE Wide S31 lai vaatenurk140° haarab tee kogu laiuses, seejuures kujutist moonutamata. Videoregistraator salvestab tõepoolest kõik, mis teel juhtub.


Stop record signal

SALVESTAMISE PEATUMISE TEADE

NEOLINE NEOLINE Wide S31 teavitab teid salvestamise peatumisest helisignaaliga.

 


Motion detection

SALVESTAMINE PARKLAS

Kasutage NEOLINE Wide S31 parklas salvestamiseks. Sisse ehitatud liikumisandur aktiveerib salvestamise, kui kaamera ette ilmuvad objektid.


ENHANCED PACKAGE CONTENT

KOMPLEKTEERITUS

NEOLINE Wide S31 komplekti kuulub kahe USB-pistikuga laadimisseade, kusjuures ühte pistikut võib kasutada mobiiliseadmete laadimiseks, ja 2 kinnitust: standardne iminapaga ja 3M-teibiga.Hind ilma paigalduseta 85€
Hind koos paigaldusega 120€
Kasutusjuhendid

iconManual_Neoline_Wide_S31_(Press) (3 Mb)

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile