Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, hinnad on soodsad ja teenindus supper! Klienditeenindaja tuli väga sõbralikult andmeid täpsustama, hiljem tehnik seletas väga täpselt mis ja kuidas ta minu autol alarmi ja immo paigaldab. Kindlasti soovitan teisi seda firmat kasutama.
Jürgen S. Audi A4

Näita kogu tagasisidet

Olen lasknud paigaldada Teie juures autole immo, alarmi, Webasto. Kõigil kolmel korral oli teenindus kiire ja korralik.Pühenduti 100 % kliendile. Ja likvideeriti isegi üks kütuseleke ehk siis tehti töö ,mis pole üldse Teie töö.Te ei öelnud mulle, et see pole meie töö ja kogu lugu! See oli suur vastutulek ja viisakus.Samas oli see ka Teie aeg, mis maksab tänapäeval palju! See jääb meelde eluksajaks! Nüüd on autol kütusevoolikud vahetatud. Tegite oma firmale POSITIIVSET reklaami ja juba olen Teie firmast rääkinud ka teistele. Kes oli huvitatud alarmist, kes ka Webastost. Ise soovin veel Teie juures teha paar tööd (korralik stereo, mis ei mõnita kõrva ja see karterikaitse!). Kirss tordil oli, et
ooteajal pakkusite klendile veel tasuta kohvi ja seda veel mitu korda. Soovin Teie firmale pikka iga, palju häid kliente ja palju tööd! Aitäh!

Peeter Koger, Audi 80

Näita kogu tagasisidet

Service was very good, thank You!

Näita kogu tagasisidet

Teenindus ja töö ( klaaside toonimine ) tasemel.

Näita kogu tagasisidet

Immobilaiser

Immobilaiser on seade, mis kaitseb autot ärandamise eest. See ei võimalda ärandajal käivitada mootorit isegi siis, kui tal on autovõti. Immobilaiser blokeerib auto tähtsad elektriahelad. Immobilaiseri saate välja lülitada ainult teie, teades personaalset koodi või kui teil on unikaalne elektrooniline võti.

Immobilaiser Skybrake DD5

DD5 on tänaseks kõige usaldusväärsem elektroonilise võtmega immobilaiser. 

Immobilaiser võtab valve maha automaatselt, kui elektrooniline võti on autos. Võtit pole vaja taskust välja võtta: lihtsalt istuge autosse ja käivitage mootor – ilma ühegi liigse liigutuseta! Mootor sureb välja/seiskub mõne aja pärast, kui Te olete autost koos elektroonilise võtmega lahkunud.


Hind koos paigaldusega – 219€

Lähemalt...

Immobilaiser Code Carbrake

Immobilaiseril on üks mootori katkestusahel, mis lülitub välja automaatselt, kui elektrooniline võti asub autos. Võtit pole vaja taskust välja võtta, sest sellel on suur tegevusraadius. Lihtsalt istuge autosse ja käivitage mootor. Mootor sureb välja mõni aeg pärast elektroonilise võtmega autost lahkumist. Sobib ideaalselt autodele, mis käivituvad nupust ja kus pole vaja võtmeid taskust välja võtta.

Hind koos paigaldusega – 189 € 

Lähemalt...

Immobilaiser Cheetah

See on transponder-tüüpi immobilaiser, millel on kaks mootori katkestusahelat. Autos on kaardilt koodi lugev seade, mis on paigaldatud näiteks sinna, kuhu te asetate rahakoti või dokumendid. Mootori käivitamiseks tuleb kaart asetada 5-10 cm kaugusele lugejast ning immobilaiser vabaneb valve alt. Immobilaiser läheb valve alla tagasi ise ja ainult mõni aeg pärast süüte sisselülitamist.

Hind koos pigaldusega – 189 €

Lähemalt...

Immobilaiser Sanji ZX40 KP

See on koodiga immobilaiser, millel on kaks mootori katkestusahelat. Iga kord enne auto käivitamist tuleb sisestada personaalne neljakohaline pin-kood.

Hind koos paigaldusega – 189 €

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile