Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, hinnad on soodsad ja teenindus supper! Klienditeenindaja tuli väga sõbralikult andmeid täpsustama, hiljem tehnik seletas väga täpselt mis ja kuidas ta minu autol alarmi ja immo paigaldab. Kindlasti soovitan teisi seda firmat kasutama.
Jürgen S. Audi A4

Näita kogu tagasisidet

Paindlik ja abivalmis teenindus, kiire reageerimisaeg, head tooted (Thule)
Silver Kalve

Näita kogu tagasisidet

Tere, vabandan et asi venis veidi - asjaga tegeleb kindlustusfirma koos autoremondifirmaga ja mind polnud protsessil enam vaja :) aga teie klienditugi ja suhtumine 5+ !!!

Näita kogu tagasisidet

Всё замечательно!!! Спасибо !!!

Näita kogu tagasisidet

Hands Free bluetooth PARROT MKi9000


Hands-Free bluetooth Parrot MKi9000 on Bluetooth toega käed-vabad-komplekt. See pole mõeldud mitte ainult kõnelemiseks, vaid ka autos muusika kuulamiseks.
Kaugjuhtpuldi võib paigaldada armatuurile või kinnitada rooli külge. See lihtsustab kõikide funktsioonide juhtimise, kaasa arvatud muusika kuulamine.

Lisaks tavalistele telefonifunktsioonidele (väljahelistamine, kõnele vastamine) on seadmel Parrot MKi9000 ka lisavõimalused: telefoniraamatu automaatsünkroniseerimine, sõltumatu hääletuvastus, häälesüntees (TTS), häälkäsud jne.

Topeltmikrofon kristalselt puhta heli jaoks

Et edastada telefonikõne ajal häält puhtamalt ja täpsemalt, töödeldakse seadme Parrot MKi9200 topeltmikrofoni signaali digitaalse eritehnoloogiaga (DSP-3), mis võimaldab eemaldada kõrvalmürad. Telefonikõne ajal suunatakse heli autokõlaritesse.

Kuulake autos lemmikmuusikat.

Käed-vabad-seadet Parrot MKi9000 võib kasutada muusika taasesituseks. Tänu erikaablile saab komplekti ühildada kõikide muusikaallikatega: iPod, iPhone, USB-mäluseadmed, Bluetoothi toega telefonid, MP3-pleierid ning suvalised analoogseadmed. Auto kõikide kõlarite kasutus ning hämmastavad heliefektid kindlustavad muusika ainulaadse helikvaliteedi.

Hind koos paigaldusega – 229€


Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile