Tellisin sellest suurepärasest firmast Citroen Picassole karteri kaitse ja mootori soojenduse. Kõik tööd teostati eeskujulikult. Klienditeenindus on lausa super! Ravolaris ei kohta ükskõiksust. Need toredad inimesed oskavad tekitada kliendis täiusliku rahulolutunde. Olen rõõmus, et Tallinnas selline firma on.
Tõnis Tilga, Citroen Picasso

Näita kogu tagasisidet

I have been pleasantly surprised by good service, the lowest price and fast, qualitative performance of the order!
Konstantin Vejsov, Basic House OÜ
http://www.basichouse.ee

Näita kogu tagasisidet

kiirus ja kvaliteetne kliendiga suhtlemine on teil olemas,aga seekord sain parema pakkumise teisest firmast.

Näita kogu tagasisidet

Väga kiire reageerimine ja sõbralik teenindus

Näita kogu tagasisidet

Hands Free bluetooth PARROT MKi9000


Hands-Free bluetooth Parrot MKi9000 on Bluetooth toega käed-vabad-komplekt. See pole mõeldud mitte ainult kõnelemiseks, vaid ka autos muusika kuulamiseks.
Kaugjuhtpuldi võib paigaldada armatuurile või kinnitada rooli külge. See lihtsustab kõikide funktsioonide juhtimise, kaasa arvatud muusika kuulamine.

Lisaks tavalistele telefonifunktsioonidele (väljahelistamine, kõnele vastamine) on seadmel Parrot MKi9000 ka lisavõimalused: telefoniraamatu automaatsünkroniseerimine, sõltumatu hääletuvastus, häälesüntees (TTS), häälkäsud jne.

Topeltmikrofon kristalselt puhta heli jaoks

Et edastada telefonikõne ajal häält puhtamalt ja täpsemalt, töödeldakse seadme Parrot MKi9200 topeltmikrofoni signaali digitaalse eritehnoloogiaga (DSP-3), mis võimaldab eemaldada kõrvalmürad. Telefonikõne ajal suunatakse heli autokõlaritesse.

Kuulake autos lemmikmuusikat.

Käed-vabad-seadet Parrot MKi9000 võib kasutada muusika taasesituseks. Tänu erikaablile saab komplekti ühildada kõikide muusikaallikatega: iPod, iPhone, USB-mäluseadmed, Bluetoothi toega telefonid, MP3-pleierid ning suvalised analoogseadmed. Auto kõikide kõlarite kasutus ning hämmastavad heliefektid kindlustavad muusika ainulaadse helikvaliteedi.

Hind koos paigaldusega – 229€


Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile