Karterikaitse paigaldati korrektselt. Olen väga rahul. Tore oli ka see, et kliendile pakutakse ootamise ajal kohvi. Tänan hea teeninduse eest!
Irja Hark

Näita kogu tagasisidet

Aitähh meeldiva teenenduse eest.Köige paremat soovides!
Ruth Liblik, Opel Vectra

Näita kogu tagasisidet

Обслуживание клиента и подход к работе на высоком уровне. Обращались к вам дважды, всё супер.

Näita kogu tagasisidet

Meeldiv ja kiire

Näita kogu tagasisidet

Bluetooth toega handsfree süsteem


Alates 2011. aasta 1. juulist jõustus Eestis seadus, mis ei luba juhil sõidu ajal hoida käes mobiiltelefoni. Et rääkimisvõimalus siiski säiliks, pakume oma klientidele Bluetooth toega käed vaba süsteeme autodele (Hands-Free) firmalt Parrot. Süsteem ühendub pärast auto käivitust automaatselt teie telefoniga. Te võite kõnesid vastu võtta ja helistada telefoni taskust välja võtmata! Heli kuulete auto kõlaritest ja teile paigaldatakse väike mikrofon. Parrot´i süsteemi laaditakse kõik teie kontaktid ning te näete ekraanilt, kes teile helistab ja võite valida selle kellele tahate helistada.

Parrot CK on käed vaba ehk handsfree süsteem, odav ja kättesaadav lahendus autos helistamiseks.
Parrot MK pole ainult autotelefon, vaid sellele on lisaks veel muusikavõimalused. Nüüd saate kuulata lemmikmuusikat USB-mälult, SD-kaardilt või otse telefonist!
Juhtige autot ohutult!

Hands free bluetooth BLUE EASY CAR KIT

Blue Easy kinnitatakse kas päikesesirmi külge või auto armatuurlauale. Odav ja mugav lahendus, mille saab alati endaga kaasa võtta või kiiresti teise autosse tõsta.

Blue Easy hind on 50 €

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile