Ääretult meeldiv teenindus ja väga sõbralik suhtumine klienti, töö väga kiire. Soovitan!
Aivar K, Ford Mondeo

Näita kogu tagasisidet

Meeldiv klienditeenindus ja hea asukoht! Töö korralik, kliendi tagasiside on samuti firmale oluline. Meeldiv koht igatahes- autoks w211 universaal (toonimine executive paketiga). Tänan väga!
Jari Looman

Näita kogu tagasisidet

Mulle meeldis, et reageeriti kohe ja osataxe lahendada tekkinud küsimusi. :-)

Näita kogu tagasisidet

Kõik oli väga super!

Näita kogu tagasisidet

Bluetooth toega handsfree süsteem


Alates 2011. aasta 1. juulist jõustus Eestis seadus, mis ei luba juhil sõidu ajal hoida käes mobiiltelefoni. Et rääkimisvõimalus siiski säiliks, pakume oma klientidele Bluetooth toega käed vaba süsteeme autodele (Hands-Free) firmalt Parrot. Süsteem ühendub pärast auto käivitust automaatselt teie telefoniga. Te võite kõnesid vastu võtta ja helistada telefoni taskust välja võtmata! Heli kuulete auto kõlaritest ja teile paigaldatakse väike mikrofon. Parrot´i süsteemi laaditakse kõik teie kontaktid ning te näete ekraanilt, kes teile helistab ja võite valida selle kellele tahate helistada.

Parrot CK on käed vaba ehk handsfree süsteem, odav ja kättesaadav lahendus autos helistamiseks.
Parrot MK pole ainult autotelefon, vaid sellele on lisaks veel muusikavõimalused. Nüüd saate kuulata lemmikmuusikat USB-mälult, SD-kaardilt või otse telefonist!
Juhtige autot ohutult!

Hands Free bluetooth PARROT MKi9000

Parrot MKi9000 on Bluetoothi toega käed-vabad-komplekt. See pole mõeldud mitte ainult kõnelemiseks, vaid ka autos muusika kuulamiseks.
Kaugjuhtpuldi võib paigaldada armatuurile või kinnitada rooli külge. See lihtsustab kõikide funktsioonide juhtimise, kaasa arvatud muusika kuulamine.

Hind koos paigaldusega on 229€ 

Lähemalt...

Hands free bluetooth BLUE EASY CAR KIT

Blue Easy kinnitatakse kas päikesesirmi külge või auto armatuurlauale. Odav ja mugav lahendus, mille saab alati endaga kaasa võtta või kiiresti teise autosse tõsta.

Blue Easy hind on 50 €

Lähemalt...

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile