Suurepärane teenindus ja osavad tehnikud! Teadmine, et neilt saab alati abi, kliendile tullakse vastu rohkem kui oodata võib - see on juba midagi väärt tänapäeval! Kindlasti soovitan!
Margus Sevtsuk, Škoda Octavia 2008

Näita kogu tagasisidet

nice

Näita kogu tagasisidet

Тонировка супер!!! Обслуживание на высшем уровне, всем советую!

Näita kogu tagasisidet

STAG Autogaasiseadmed


Säästa raha oma puhkuseks,
tankides oma auto gaasiga

Uuri, kui palju sa igal aastal säästad,
kui kasutad gaasiseadmed autos:

0 0

Teie kokkuhoid aastas:

0


Autogaasiseadme komplekt Premium - Stag Q-Box Plus

Te ei märka kunagi bensiini ja gaasi erinevust – millised teeolud ka ei oleks! Tänaseks see on kõige nutikam arvuti teie auto gaasisüsteemi juhtimiseks. Sobitub täielikult mootori juhtimise originaalsüsteemiga.

Gaasiseadme komplekti kuulub:
- Uusima põlvkonna juhtimisplokk Stag Q-Box Plus
- Premium klassi STAG gaasipihustid ja aurusti
- Teie autole sobiv gaasiballoon
- Paigaldus

Komplekt 4-silindrilisele mootorile koos paigaldusega 990€

Lähemalt...

Autogaasiseadme komplekt Classic - Stag GoFast

Stag GoFast – kõik vajalikud võimalused minimaalse hinna eest. Ideaalne lahendus tööautole või üle 10 aasta vanustele autodele.

Autogaasiseadme komplekti kuulub:
- Uusima põlvkonna juhtimisplokk Stag GoFast
- Standardsed STAG gaasipihustid ja aurusti
- Teie autole sobiv gaasiballoon

Hind koos paigaldusega 850€

Lähemalt...5 põhjust paigaldada autole gaasiseadmed:

  1. Hakkate säästma 1000€ aastas puhkuseks, uue muusikakeskuse ostuks – milleks iganes! Aga kui sõidate rohkem kui 25000 km aastas, siis hakkab summa teie hoiukarbis iga järgmise kilomeetriga veel rohkem suurenema.
  2. Hakkate meie planeeti ülekuumenemisest päästma! Gaasiga sõites eraldub 50% vähem vingugaasi, 40% vähem süsivesinikku, 35% vähem lämmastikoksiidi ja 40% vähem kasvuhoonegaase. Kinkige inimestele rohkem puhast õhku!
  3. Pikendate mootori tööiga! Pikendate mootori tööiga! ga! Gaas on võrreldes bensiiniga puhtam ja kõrgema oktaanarvuga kütus! Kasutades LPG autogaasiseadmeid suurendate mootori efektiivsust, vähendate selle kulumist ja lõppkokkuvõttes säästate tulevikus remondi pealt.
  4. Pikendate ühe tankimisega läbitavat vahemaad. Teie autol on nüüd 2 paaki, üks bensiini ja teine gaasi jaoks. Saate tankimata läbi sõita 1,5 – 2 korda rohkem kilomeetreid.
  5. Suurendate oma turvalisust! Gaasiballoonid on avarii korral bensiinipaakidest palju vastupidavamad ja ohutumad. Pealegi välistab automaatika gaasi lekke süsteemist, sulgedes selle etteandmise balloonist.

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile