Tänan.Teenindus on väga meeldiv ja töö on hea ja kvaliteetne.
Markko Mustonen, Toyota Corolla Verso
http://flic.kr/s/aHsjyUnWFd

Näita kogu tagasisidet

Usaldusväärne koht ja meeskond. Sõbralik suhtlemine!
Aare Lepiksaar

Näita kogu tagasisidet

Ma arvan, et paremat teenindust on raske leida. Vaatamata minu kümnetele küsimustele ja päringutele, suudeti mulle kõik lihtsalt selgeks teha ja jõudsime lõpuks väga hea tulemuseni. Soovitan kindlasti kõigile ja soovin Vadimile ja Ravolari meeskonnle palju edu.

Näita kogu tagasisidet

Jäin väga rahule.Kuna see oli mul esimene päring antud asja kohta siis ma uurin vähe ka teiste firmade pakkumisi. Momendil olen ma ka selle kuu lôpuni Eestist ära, nii et kui soovin seda Defa soojendust siis jääb see aprilli .Palun ka teada,kui kaua see töö aega vôtab?

Näita kogu tagasisidet

Vahetage juhtseade 


Teie auto audiosüsteemi juhtseade ei rahulda mitte kuidagi moodsa inimese vajadusi. Seal pole ei navigatsioonivõimalust, käed vaba süsteemi, see ei juhi basskõlarit ning tänapäeval nii vajalikku USB-sisendit seal ka pole! Tahaks kuulata kas või CD-sid, aga autos on ainult noaaegne kassetimängija. See pole mingi probleem - meil on suur valik juhtseadmeid. Tulge katsuma, kuulama ja vaatama.

Meilt leiate ainult usaldusväärsete tootjate universaaljuhtseadmed. Meie salongis on esindatud sellised tootjad nagu ALPINE, KENWOOD, PIONEER ja CLARION: kõige lihtsamast mudelist, millega välja vahetada katkine magnetoola, kuni täisfunktsionaalsete multimeediajaamadeni.
Külastage meie e-poodi ja tehke oma valik!


Tänapäeval on paljudele autodele välja töötatud spetsiaalsed multimeediakeskused. Need paigaldatakse originaaljuhtseadme asemele, olenemata sellest, kui keerulise seadmega on tegu.
Uue põlvkonna multimeediakeskused tehakse spetsiaalselt konkreetsele automargile, nad kordavad originaalseadme kuju ja plastiku värvi ning keegi ei ütle kunagi, et olete auto interjööris midagi vahetanud. Seejuures saate kohe mitmed eelised ja nimelt:
1. Kõrglahutusega HD-klassi suur ekraan.
2. GPS-navigatsioon koos täieliku kaardikomplektiga.
3. Kõikide videovormingute tugi ja vaatamisvõimalus.
3. Kõikide audiokandjate tugi - CD, USB, iPod.
4. Bluethooth´i toega häälside telefonile.
5. Võimalus ühendada tagurduskaamerat.
6. Võimalus ühendada ja vaadata DigiTV-d.
7. Võimalus paigaldada monitorid tagaistujatele ilma täiendavat DVD-mängijat ühendamata. Siis saavad tagaistujad vaadata DVD-lt filmi ja teie nautida muusikat USB-seadmest ja kasutada peaekraanil navigatsioonisüsteemi.
Niisiis on kosmosetehnoloogia kättesaadav ka teile! Küsige oma automargile personaalset pakkumist! 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile