Täiendati olemasolevat helisüsteemi võimendi,4 kõlari ja osalise isolatsiooniga ja tulemus muutus väga heaks. On plaanis veel väike täiendus ja kindlasti teen ka selle Ravolaris. Julgen soovitada.
Taimo Tammik

Näita kogu tagasisidet

Webasto paigaldus kiire ja igati rahul. Väga kliendisõbralik teenindus.
Rain J, Audi A3 2008

Näita kogu tagasisidet

Vastati väga kiiresti.

Näita kogu tagasisidet

Тонировка супер!!! Обслуживание на высшем уровне, всем советую!

Näita kogu tagasisidet

Vahetage juhtseade 


Teie auto audiosüsteemi juhtseade ei rahulda mitte kuidagi moodsa inimese vajadusi. Seal pole ei navigatsioonivõimalust, käed vaba süsteemi, see ei juhi basskõlarit ning tänapäeval nii vajalikku USB-sisendit seal ka pole! Tahaks kuulata kas või CD-sid, aga autos on ainult noaaegne kassetimängija. See pole mingi probleem - meil on suur valik juhtseadmeid. Tulge katsuma, kuulama ja vaatama.

Meilt leiate ainult usaldusväärsete tootjate universaaljuhtseadmed. Meie salongis on esindatud sellised tootjad nagu ALPINE, KENWOOD, PIONEER ja CLARION: kõige lihtsamast mudelist, millega välja vahetada katkine magnetoola, kuni täisfunktsionaalsete multimeediajaamadeni.
Külastage meie e-poodi ja tehke oma valik!


Tänapäeval on paljudele autodele välja töötatud spetsiaalsed multimeediakeskused. Need paigaldatakse originaaljuhtseadme asemele, olenemata sellest, kui keerulise seadmega on tegu.
Uue põlvkonna multimeediakeskused tehakse spetsiaalselt konkreetsele automargile, nad kordavad originaalseadme kuju ja plastiku värvi ning keegi ei ütle kunagi, et olete auto interjööris midagi vahetanud. Seejuures saate kohe mitmed eelised ja nimelt:
1. Kõrglahutusega HD-klassi suur ekraan.
2. GPS-navigatsioon koos täieliku kaardikomplektiga.
3. Kõikide videovormingute tugi ja vaatamisvõimalus.
3. Kõikide audiokandjate tugi - CD, USB, iPod.
4. Bluethooth´i toega häälside telefonile.
5. Võimalus ühendada tagurduskaamerat.
6. Võimalus ühendada ja vaadata DigiTV-d.
7. Võimalus paigaldada monitorid tagaistujatele ilma täiendavat DVD-mängijat ühendamata. Siis saavad tagaistujad vaadata DVD-lt filmi ja teie nautida muusikat USB-seadmest ja kasutada peaekraanil navigatsioonisüsteemi.
Niisiis on kosmosetehnoloogia kättesaadav ka teile! Küsige oma automargile personaalset pakkumist! 

Saage oma e-meilile ideid ja superpakkumisi mugavuste suurendamiseks

Kirjutage meile